fbpx

Masaż Szwedzki Poznań / Wągrowiec

Masaż Szwedzki w miastach Poznań i Wągrowiec? Zapraszam serdecznie!

Masaż Szwedzki to głęboki, mocny masaż pochodzący z krajów skandynawskich. Doskonałe antidotum na zmęczone i obolałe mięśnie, problemy ze stawami i napięty kark. Znakomicie wpływa na cały organizm, pozwala Ci zadbać o własne zdrowie ale też i wypocząć.

Masaz szwedzki miasto Poznan

Na czym polega Masaż Szwedzki

Podczas Masażu Szwedzkiego wykorzystuję takie techniki jak głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje, wstrząsanie i wałkowanie. Są to płynne ruchy pełne harmonii i uważnej intencji. W zależności od natężenia danego ruchu możemy uzyskać bardziej pobudzający lub wyciszający efekt. 

Masaż Szwedzki Poznań / Wągrowiec - korzyści

Masaż Szwedzki przynosi wiele korzyści, które to są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednakże to regularne zabiegi dają najwięcej pozytywnych efektów długoterminowych, zarówno dla ciała jak i umysłu;

Wydolność organizmu

Poprawisz wydajność układu krwionośnego, limfatycznego i nerwowego, usprawnisz krążenie krwi oraz usuwanie toksyn z organizmu

Rozluźnienie

Rozluźnisz mięśnie oraz usprawnisz ruchomość stawów

Zdrowa Skóra

Twoja skóra będzie gładsza, bardziej elastyczna i odżywiona

Odprężenie

Odprężysz się, poprawisz jakość snu i zredukujesz stres

Masaż Szwedzki

Doskonale antidotum na zmęczone i obolałe mięśnie, problemy ze stawami i napięty kark.

Masaż Szwedzki jest bezpieczną formą terapii i nie powinien powodować żadnych skutków ubocznych. Jeśli nie jesteś pewna/ pewien czy ta forma masażu jest odpowiednia dla Ciebie skontaktuj się ze mną a ja chętnie odpowiem na wszelkie pytania.