fbpx

Masaż Antycellulitowy Bańka Chińską Poznań / Wągrowiec

Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską (Poznań / Wągrowiec) to skuteczna metoda na usuwanie cellulitu. Marzysz o jędrnej skórze? Umów się dziś i zobacz efekty już po pierwszym zabiegu.

Na czym polega Masaż Bańką Chińską

Masaż Bańką Chińską opiera się na zasadach starożytnej medycyny chińskiej i polega na wykorzystaniu podciśnienia. Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, masaż ten pobudza do pracy układ limfatyczny, poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz pomaga w usuwaniu toksyn z organizmu. W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako zabieg antycellulitowy, lecz także jako zabieg ujędrniający i modelujący sylwetkę.

Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską Poznań / Wągrowiec – korzyści

Korzyści Masażu Bańką Chińską są widoczne już po pierwszym zabiegu, jednakże w celu uzyskania jak najlepszych efektów, masaż należy wykonywać w serii 10-12 zabiegów, nie rzadziej niż co 3 dni;

Rozluźnienie

Poczujesz się bardziej odprężona i zrelaksowana

Zdrowie

Wydalisz toksyny

Ujędrnisz skórę

Ujędrnisz skórę i poprawisz jej koloryt

Zlikwidujesz cellulit

Zmniejszysz a w niektórych przypadkach nawet zlikwidujesz cellulit oraz zredukujesz obwód tych części ciała, które były poddane masażowi

Lepszy metabolizm

Poprawisz krążenie krwi

Masaż Antycellulitowy Bańką Chińską

Masaż Bańką Chińską opiera się na zasadach starożytnej medycyny chińskiej i polega na wykorzystaniu podciśnienia.

Masaż Bańką Chińską jest bezpieczną formą terapii i nie powinien powodować żadnych skutków ubocznych. Jeśli nie jesteś pewna/ pewien czy ta forma masażu jest odpowiednia dla Ciebie skontaktuj się ze mną a ja chętnie odpowiem na wszelkie pytania.