fbpx

Praca z Energią

“Zdrowie to stan całkowitej harmonii
ciała, umysłu i ducha."

Dowiedz się więcej

Praca z energią - Sekhem, Reiki i Golden Dragon - Poznań / Wągrowiec


Każda sesja pracy z energią trwa około godziny. Osoba poddająca się zabiegowi leży i przez cały czas pozostaje ubrana. Zabieg jest bezbolesny, nieinwazyjny, zazwyczaj przynosi stan głębokiej relaksacji i odprężenia. Energia przekazywana jest za pomocą dłoni, które terapeuta przykłada w różnych miejscach na ciele.

 

Na indywidualne życzenie klienta, dowolny masaż może być połączony z pracą z energią.

Sekhem

Forma pracy z energią pochodzącą ze starożytnego Egiptu. Harmonizuje wszystkie aspekty bytu człowieka – fizyczne, umysłowe, emocjonalne i duchowe, wspierając w ten sposób naturalne procesy uzdrawiania organizmu.

Reiki

Energia siły życiowej – to japońska technika redukcji stresu i relaksacji, która również sprzyja ogólnemu procesowi regeneracji.

Golden Dragon

Energia Złotego Smoka jest połączona z potencjałem leczniczym energii Seichem (Sekhem) i Reiki, wykorzystując dodatkowo energię kryształów, minerałów, a także energie o wyższych wymiarach.

Praca z energią – Sekhem, Reiki i Golden Dragon - Poznań - korzyści

Sekhem, Reiki czy tez Golden Dragon przynosi wiele korzyści, które to są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednakże to regularne zabiegi dają najwięcej pozytywnych efektów długoterminowych, zarówno dla ciała jak i umysłu;

Spokój

Poczujesz głęboki spokoju oraz zredukujesz stres co przyczyni się do Twojego dobrego samopoczucia

Balans

Uwolnisz się od emocjonalnych i energetycznych bloków oraz zbalansujesz ciało energetyczne

Energia

Zwiększysz swój energetyczny potencjał

Skupienie

Doświadczysz większej jasności umysłu i skupienia

Praca z energia - sesje indywidualne bezpośrednie lub w połączeniu z masażem.

Jeśli nie jesteś pewna/ pewien czy ta forma terapii jest odpowiednia dla Ciebie skontaktuj się ze mną a ja chętnie odpowiem na wszelkie pytania.