fbpx

Alchemia Dotyku – Masaż Holistyczny Poznań / Wągrowiec

Unikalna forma masażu, Alchemia Dotyku – Masaż Holistyczny, jest teraz dostępna w miastach Poznań / Wągrowiec dla tych którzy chcieliby wypróbować czegoś nowego.

Alchemia Dotyku to medytacyjna praca z ciałem wychodząca poza standardowe zrozumienie masażu. Ten holistyczny zabieg harmonizuje rożne techniki mięśniowo-szkieletowe i energetyczne, w tym: masaż balansujący, masaż tkanek głębokich, rozluźnienie powięzi, uwolnienie energetyczno wiązadłowe, płynny dotyk, mobilizacja/ uruchamianie stawów oraz delikatne rozciąganie.

Alchemia Dotyku unikalna forma masazu

Masaż Holistyczny Poznań

Alchemia Dotyku oparta jest na zrozumieniu wzajemnego połączenia ciała, umysłu i duszy. Uwolnienie napięcia w ciele, będące rezultatem tego unikalnego zabiegu, otwiera subtelne kanały energetyczne przez które przepływa siła chi lub życie przywracając system energetyczny do stanu równowagi. Kiedy ciało wchodzi w ten stan harmonii fizycznej i energetycznej, umysł automatycznie podąża za nim i pojawia się zaproszenie do głębokiej medytacji i relaksu.

Płynny dotyk jest tym co wyróżnia tę formę masażu. Technika ta to dynamiczny proces zmiany prędkości i siły dotyku a ruchy falowe dodatkowo stymulują płynność ciała i przepływ energii. Dotyk ten naturalnie relaksuje i odświeża. Co więcej, oddech staje się naturalnie głębszy i bardziej swobodny, co zwiększa przepływ tlenu w każdej komórce, pomagając w regeneracji i promując dobre samopoczucie.

Alchemia Dotyku Poznań / Wągrowiec – korzyści

Masaż Alchemia Dotyku przynosi wiele korzyści, które to są widoczne już po pierwszym zabiegu. Jednakże to regularne zabiegi dają najwięcej pozytywnych efektów długoterminowych, zarówno dla ciała jak i umysłu;

Odprężenie

Głęboko odprężysz ciało, mięśnie i stawy

Relaks

Przywrócisz ciało i umysł do stanu harmonii i głębokiego relaksu

Regeneracja

Zregenerujesz skórę, poprawiasz krwioobieg i wspomożesz usuwanie toksyn

Rozluźnienie

Rozluźnisz i nawodnisz powięź

Harmonia

Uwolnisz napięcie

Energia

Otworzysz subtelne kanały energetyczne i wspomożesz przepływ energii

Alchemia Dotyku - Masaż Holistyczny

Zabieg ten harmonizuje rożne techniki mięśniowo – szkieletowe i energetyczne.

Alchemia Dotyku jest bezpieczną formą terapii i nie powinien powodować żadnych skutków ubocznych. Jeśli nie jesteś pewna/ pewien czy ta forma masażu jest odpowiednia dla Ciebie skontaktuj się ze mną a ja chętnie odpowiem na wszelkie pytania.