fbpx

Moje podróże

Już od dziecka byłam odkrywcą i poszukiwaczem przygód. Odwiedziłam i mieszkałam w wielu krajach na całym świecie jednakże najważniejszą podróżą była zawsze ta podróż w głąb siebie.

Podróże pomogły mi wyjść ze strefy komfortu. Uświadomiły mi, że właściwa wiedza i narzędzia oraz ludzie, sprawiają że ​​ta czasem wyboista ścieżka prowadząca do poznania siebie, do równowagi i harmonii, staje się o wiele łatwiejsza. Wszyscy jesteśmy zdolni do miłości i szczęścia, musimy tylko dokonać tego wyboru. Zmiana którą chcemy zobaczyć tak naprawdę zaczyna się od nas.

Wiele nauczyłam się po drodze, ale wiem też że wciąż całkiem sporo pozostaje do odkrycia. Nieustannie odczuwam potrzebę stałego rozwoju i pogłębiania swoich umiejętności. Fascynuje mnie świadoma praca z ciałem. To jak różne wydarzenia, myśli, uczucia, emocje, oddech przekładają się na naszą fizyczność i nasze życie.

Doświadczenie

W ciągu ostatnich dziesięciu lat zaliczyłam różne szkolenia i warsztaty po to aby poszerzyć moje zrozumienie i wiedzę o świecie (tym widzialnym i tym niewidocznym dla oka) i sprawia mi ogromną radość kiedy mogę dzielić się tą wiedzą i doświadczeniem z tymi którzy szukają i są otwarci na zmiany.

Ania Baraniak

Moje kwalifikacje

Jestem wykwalifikowanym praktykiem Alchemii Dotyku (forma masażu intuicyjnego – Alchemy of Touch) , Procesu Ekspansji-Transformacji oraz Sekhem. Praktykuję także Lomi Lomi Nui, Masaż Szwedzki, Masaż Relaksacyjny oraz Indyjski Masaż Głowy. Ukończyłam szkolenie nauczyciela medytacji i nauczyciela jogi, a praktyki te są nieodłączną częścią mojej codziennej drogi.

KWALIFIKACJE / CERTIFIKATY

dav
dav
dav
dav
dav
dav
Masaz Biurowy
dav
300 godzin nauczyciel medytacji
200 godzin nauczyciel jogi
dav
dav

Jeśli czujesz, że mogę w jakikolwiek sposób wesprzeć Cię w Twojej drodze skontaktuj się ze mną. Pomogę.